Продукція
Аксесуари
ЦіниНа русскомНа головну сторінку
Терміни Головна Про нас

ПРАВИЛА БІЛЬЯРДУ


Пул — американський більярд, для якого характерні невеликий розмір стола (від 4,5 до 9 футів), досить великі лузи і 16 невеликих різнокольорових куль. Ігри в пул дуже динамічні, прості ззовні, але досить видовищні. Партії майстрів тривають лічені хвилини.


Російський більярд — різновид світового більярду, який вимагає від гравців високої майстерності, витримки і витривалості. Лузи на російському більярді «строгі» і вимагають від гравців високої точності попадання. Для гри використовують 16 відносно великих куль, 15 з яких пронумеровані від «1» до «15», а шістнадцята відрізняється від них кольором або особливою розміткою. Розміри столів - від 6 до 12 футів. Найвідоміші, однаково шановані і любителями, і професіоналами ігри в російський більярд - «російська піраміда», «московська піраміда», «американка».

У «російській піраміді» грають лише кульою-битком. Тут замовляють номер кулі, лузу, і кладуть лише чужу, прицільну кулю.

У «московській піраміді», також грають битком, але кладуть і чужу, і цей биток від чужої - прицільної.

«Американка» - найгостріша і найцікавіша гра. Там знадобиться висока техніка, дивовижна кладка. Ця гра дуже стрімка і не любить розслаблень.


Снукер — англійський більярд. Його характерні особливості: досить великі столи (від 6 до 12 футів), порівняно великі лузи і маленькі різнокольорові кулі. Для гри використовують 22 кулі, з яких 15 червоних і 7 різнокольорових (різного номіналу). Гра вимагає від гравців висококласної техніки, вірного розрахунку і високого інтелекту.